header

INSTYTUCJA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

ĆWICZYLI I RYSOWALI

18 maja 2017 Redaktor 0

Oto nasz portret w oczach uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia Integracji oraz Aktywizacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych “EMAUS”. Uczestnicy warsztatów odwiedzili naszą siedzibę, zobaczyli, (…)

Czytaj dalej

Na podium W SANOKU

21 kwietnia 2017 Redaktor 0

Zespół Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego zajął drugie miejsce na III Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym, które odbyły 20 kwietnia w Sanoku. Na podium stanął zespół w składzie: (…)

Czytaj dalej

NIE BĄDŹMY NIGDY OBOJĘTNI

18 kwietnia 2017 Redaktor 0

Dzięki szybkiej i sprawnej reakcji kierowcy oraz pasażerów autobusu MPK w Krakowie udało się uratować życie i zdrowie rowerzysty, u którego doszło do zatrzymania krążenia. (…)

Czytaj dalej

DUŻY SUKCES NA UKRAINIE

27 lutego 2017 Redaktor 0

Zespoły Krakowskiego Pogotowia Ratunkowe zajęły drugie i trzecie miejsce na II Międzynarodowych Zimowych Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym w Krzemieńcu na Ukrainie. Drugie miejsce zajął zespół (…)

Czytaj dalej

MALUCHY RATUJĄ

21 lutego 2017 Redaktor 0

We wtorek 21 lutego zawitali do nas wspaniali goście – maluchy z Przedszkola przy Szkole Podstawowej w Cholerzynie. Przedszkolaki miały możliwość zajrzenia do wnętrza ambulansu (…)

Czytaj dalej

PRZYTULANKI OD BANKU

17 lutego 2017 Redaktor 0

Krakowski Oddział Banku Gospodarstwa Krajowego przekazał pluszowe przytulanki dla małych pacjentów Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego. Zabawki zebrali pracownicy Banku. – To była inicjatywa naszych pracowników, którzy (…)

Czytaj dalej

DZIEŃ NUMERU 112

15 lutego 2017 Redaktor 0

– To najważniejszy numer w życiu – podkreślał Józef Pilch, wojewoda małopolski, podczas obchodów Europejskiego Dnia Numeru 112, które Małopolski Urząd Wojewódzki zorganizował w środę, (…)

Czytaj dalej

WIELICZKA DZIĘKUJE ZA ŚDM

31 stycznia 2017 Redaktor 0

Przepiękne podziękowania otrzymaliśmy od Artura Kozioła, burmistrza Wieliczki, za współpracę i wsparcie podczas ubiegłorocznych Światowych Dni Młodzieży. Radość i entuzjazm pielgrzymów, którzy wzięli udział w (…)

Czytaj dalej
1 2 3 6