header

INSTYTUCJA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

NAJLEPSZE ŻYCZENIA!

15 grudnia 2017 Redaktor 0

Świąt Bożego Narodzenia w rodzinnym nastroju, w atmosferze szczęścia i miłości, przy blasku choinki, w najlepszym zdrowiu i nadziei na dobry Nowy 2018 Rok życzy (…)

Czytaj dalej

GROŹNY TLENEK WĘGLA

12 grudnia 2017 Redaktor 0

Sezon grzewczy w pełni, a wraz z nim wzrasta zagrożenie śmiertelnie trującym tlenkiem węgla. Dlatego przypominamy o zachowaniu ostrożności przy korzystaniu z pieców, kominków i (…)

Czytaj dalej

Tak też pomagamy

7 grudnia 2017 Redaktor 0

W czwartek (7 grudnia) nasz zespół wziął udział w akcji rejestracji potencjalnych dawców szpiku, organizowanej przez Fundację DKMS. Tak też pomagamy – rejestrując się w (…)

Czytaj dalej

Nauczyciele też się uczą

23 listopada 2017 Redaktor 0

Kilkunastu nauczycieli ze szkół, przedszkoli i żłobków z Grzegórzek uczyliśmy w czwartek, 23 listopada, zasad pierwszej pomocy. Już po raz kolejny Rada Dzielnicy II sfinansowała (…)

Czytaj dalej

KOŁA – PRZYDATNE DO KARETEK

17 listopada 2017 Redaktor 0

Drobiazg, ale niezwykle przydatny, szczególnie w sytuacji, gdy bardzo szybko trzeba przeliczyć miligramy, kilogramy, centymetry czy miesiące. Zespoły Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego zostały już po raz (…)

Czytaj dalej

NOWY SPRZĘT W KRAKOWSKICH KARETKACH

13 listopada 2017 Redaktor 0

Wyposażenie karetek Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego jest coraz nowocześniejsze. Do użytku oddane zostały nowe defibrylatory oraz kolejne już urządzenia do kompresji klatki piersiowej, stosowane podczas resuscytacji. (…)

Czytaj dalej

SZCZĘŚLIWY PORÓD PRZEZ TELEFON

9 listopada 2017 Redaktor 0

Dyspozytorka Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego poprowadziła w czwartek (9 listopada) przez telefon akcję porodową. Dzięki jej opanowaniu i profesjonalizmowi w aucie stojącym na poboczu urodził się (…)

Czytaj dalej

RUSZYŁA ZBIÓRKA PLUSZAKÓW

9 listopada 2017 Redaktor 0

Do 23 grudnia będzie trwała zbiórka pluszaków dla Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego, organizowana w krakowskim sklepie IKEA. W tym roku część zabawek trafi też do Wojewódzkiej (…)

Czytaj dalej
1 2 3 10