header

INSTYTUCJA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

Rocznica ŚDM

1 sierpnia 2017 admin 0

W sobotę 29 lipca 2017 roku  z  okazji 1 Rocznicy ŚDM w  Tauron Arenie odbył się  koncert pn.”Młodość –Projekt Życia” a w dniu 30 lipca  (…)

Czytaj dalej

PORADY NA UPAŁY

20 lipca 2017 Redaktor 0

Na najbliższe dni zapowiadana jest wysoka temperatura, która może być odczuwalna dla zdrowia. Radzimy, jak się chronić przed groźnymi skutkami upałów.           Wysokie temperatury mogą (…)

Czytaj dalej

Z dedykacją dla ratowników

14 lipca 2017 Redaktor 0

Otrzymaliśmy niezwykłe podziękowania od Pani Agnieszki Zagórowskiej, która swoją pracę licencjacką zadedykowała ratownikom Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego ze stacji przy ul. Jugowickiej. Praca pt. „Bradykardia w (…)

Czytaj dalej

URODZONY W KARETCE

3 lipca 2017 Redaktor 0

Pierwszy krzyk małego Aleksandra był najpiękniejszym dźwiękiem, jaki jeden z zespołów podstawowych Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego usłyszał w środę, 28 czerwca w karetce stojącej przy ul. (…)

Czytaj dalej

PIERWSZE MISTRZOSTWA NA PODKARPACIU

26 czerwca 2017 Redaktor 0

Zespół Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego wziął udział w rozgrywanych po raz pierwszy w tej części Polski Podkarpackich Regionalnych Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym, zorganizowanych przez Powiatową Stację (…)

Czytaj dalej

CAŁY WEEKEND DLA DZIECI

12 czerwca 2017 Redaktor 0

Cały weekend 10 i 11 czerwca pracownicy Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego poświęcili najmłodszym. Nasze zespoły pokazywały ambulanse i uczyły pierwszej pomocy podczas wielu spotkań i pikników. (…)

Czytaj dalej

Dzień Otwarty

8 czerwca 2017 Redaktor 0

W piątek, 9 czerwca w Krakowskim Pogotowiu Ratunkowym odbył się DZIEŃ OTWARTY. W ramach Święta Małopolski zaprosiliśmy wszystkich mieszkańców do naszej siedziby przy ul. Św. (…)

Czytaj dalej
1 2 3 7