header

INSTYTUCJA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

DZIEŃ RATOWNICTWA MEDYCZNEGO

13 października 2017 Redaktor 0

Z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego składamy Pracownikom, Współpracownikom i Sympatykom życzenia wszelkiej pomyślności zarówno w życiu osobistym, jak również w trudnej pracy zawodowej. Dyrekcja   (…)

Czytaj dalej

OBCHODY W PŁOCKU

13 października 2017 Redaktor 0

13 października w Płocku odbyły się obchody XI Ogólnopolskiego Dnia Ratownictwa Medycznego zorganizowane przez SP ZOZ Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku. (…)

Czytaj dalej

PODZIĘKOWANIE OD ORGANIZATORÓW KONGRESU

13 października 2017 Redaktor 0

12 października Marek Maślerz, zastępca dyrektora Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego odebrał podziękowanie od organizatorów V Ogólnopolskiego Kongresu Ratowników Medycznych dla Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego za „wieloletnie wsparcie (…)

Czytaj dalej

MISTRZOSTWA POLSKI – ZADANIE MASOWE

22 września 2017 Redaktor 0

Porwany przez terrorystów samolot awaryjnie lądował w Krakowie. Brygada antyterrorystyczna unieszkodliwiła porywaczy, ale wewnątrz maszyny jest wielu rannych. Zespoły ratownictwa medycznego muszą ich bezpiecznie ewakuować, (…)

Czytaj dalej

MISTRZOSTWA UROCZYŚCIE OTWARTE

22 września 2017 Redaktor 0

W czwartek, 21 września, odbyła się uroczystość otwarcia XVI Mistrzostw Polski w Ratownictwie Medycznym. – Mistrzostwa powróciły do naszego regionu – zaznaczyła Małgorzata Popławska, dyrektor (…)

Czytaj dalej

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA

11 września 2017 Redaktor 0

25 września startuje głosowanie w II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Do 13 października mieszkańcy regionu będą mogli wybierać z puli aż 160 różnych zadań. (…)

Czytaj dalej
1 2 3 9