header

INSTYTUCJA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

CAŁY WEEKEND DLA DZIECI

12 czerwca 2017 Redaktor 0

Cały weekend 10 i 11 czerwca pracownicy Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego poświęcili najmłodszym. Nasze zespoły pokazywały ambulanse i uczyły pierwszej pomocy podczas wielu spotkań i pikników. (…)

Czytaj dalej

Dzień Otwarty

8 czerwca 2017 Redaktor 0

W piątek, 9 czerwca w Krakowskim Pogotowiu Ratunkowym odbył się DZIEŃ OTWARTY. W ramach Święta Małopolski zaprosiliśmy wszystkich mieszkańców do naszej siedziby przy ul. Św. (…)

Czytaj dalej

MISTRZOSTWA W CHEŁMIE

5 czerwca 2017 Redaktor 0

V i VII miejsce zajęły zespoły Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego na zakończonych niedawno VIII Otwartych Mistrzostwach Ziemi Lubelskiej w Ratownictwie Medycznym – Chełm 2017. Zespół w (…)

Czytaj dalej

ĆWICZYLI I RYSOWALI

18 maja 2017 Redaktor 0

Oto nasz portret w oczach uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia Integracji oraz Aktywizacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych “EMAUS”. Uczestnicy warsztatów odwiedzili naszą siedzibę, zobaczyli, (…)

Czytaj dalej

Na podium W SANOKU

21 kwietnia 2017 Redaktor 0

Zespół Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego zajął drugie miejsce na III Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym, które odbyły 20 kwietnia w Sanoku. Na podium stanął zespół w składzie: (…)

Czytaj dalej

NIE BĄDŹMY NIGDY OBOJĘTNI

18 kwietnia 2017 Redaktor 0

Dzięki szybkiej i sprawnej reakcji kierowcy oraz pasażerów autobusu MPK w Krakowie udało się uratować życie i zdrowie rowerzysty, u którego doszło do zatrzymania krążenia. (…)

Czytaj dalej
1 2 3 7