Z okazji Dnia Pielęgniarki i Położnej składam wszystkim Pielęgniarkom, Pielęgniarzom oraz Położnym najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności oraz satysfakcji z pełnionej misji.
Dziękuję za codzienny trud, profesjonalizm, empatię i oddanie, które są nieocenionym wsparciem dla naszych pacjentów.
Niech każdy dzień przynosi Państwu poczucie spełnienia, uznanie oraz siłę do dalszej pracy.
Małgorzata Popławska
Dyrektor
Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego



