Aktualności

Informacje

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Medycznym, które Krakowskie Pogotowie Ratunkowe organizuje w dniach 20-23 września 2017 roku.
    Mistrzostwa Polski to jedno z największych dorocznych wydarzeń w świecie ratownictwa medycznego. Jest to podsumowanie odbywających się w ciągu całego roku eliminacji regionalnych.
We wrześniu będziemy więc w Krakowie gościć około 50 załóg: najlepszych z najlepszych z całej Polski. Zespoły będą musiały się zmierzyć z około 10 zadaniami, które rozgrywane będą w wielu punktach Krakowa. Niektóre z zadań będą miały charakter ćwiczeń i z pewnością będzie to okazja do pokazania mieszkańcom w interesujący sposób trudnej i wymagającej pracy zespołów ratownictwa medycznego.
    Jednym z elementów Mistrzostw będzie też nauka udzielania pierwszej pomocy oraz pokaz działania systemu dysponowania karetkami. Tego rodzaju prezentacje dla mieszkańców planujemy podczas uroczystego ogłoszenia wyników i wręczenia pucharów na Rynku Głównym w Krakowie.
    Czekamy na Was w Krakowie!
  • Współorganizator
  • Sponsorzy - którzy do tej pory zadeklarowali swój udział
  • Instytucje współpracujące