Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Czcionka
Treść
Posty ikona

MOŻEMY BYĆ DUMNI!

Data13.03.2024
Autor Redaktor
MOŻEMY BYĆ DUMNI!

„Należy sobie tylko życzyć, żeby w tej jakże ciężkiej, służebnej pracy niesienia pomocy medycznej było więcej tak wspaniałych i kompetentnych ratowników medycznych, pracujących z prawdziwym oddaniem i ciepłem dla pacjentów”.

„Bardzo istotne jest przekonanie pacjenta, iż czuje się zaopiekowany, że nie ma pośpiechu w podejmowaniu decyzji, co daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa”.

Tak piszą o nas i do nas pacjenci, którymi opiekowały się zespoły KPR. Jeszcze więcej takich opinii i podziękowań możecie znaleźć w najnowszym numerze naszego biuletynu pracowniczego „Tablet”. A poza tym, warto poczytać o zasadach prawidłowego wypełniania dokumentacji medycznej oraz zbierania wywiadu. Piszemy również o tym, jak postępować i jak opracować dokumentację w sytuacjach wątpliwych, takich jak np. brak pacjenta w miejscu zdarzenia, gdy pacjent nie otwiera drzwi czy też nie zgadza się na udzielenie pomocy. W tym numerze także ciekawostka: o zabezpieczaniu śladów przy podejrzeniu przestępstwa opowiadają specjaliści z laboratorium kryminalistycznego. ZAPRASZAMY DO CZYTANIA!!!! - kliknij