Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Czcionka
Treść
Posty ikona

Transport medyczny

TRANSPORT MEDYCZNY

Tel. 12 42 22 999 – czynny całą dobę

Realizujemy transporty na terenie całej Polski oraz zagranicą.

TRANSPORT BEZPŁATNY– na podstawie skierowania, dla pacjentów tych poradni i przychodni, które mają umowę z Krakowskim Pogotowiem Ratunkowym

TRANSPORT KOMERCYJNY – dostępny odpłatnie dla każdego pomiędzy dowolnymi lokalizacjami (np. ze szpitala do domu, z domu na badania, pomiędzy placówkami medycznymi).

TRANSPORT BARIATRYCZNY – jako jedni z niewielu w Polsce, oferujemy specjalistyczny transport dla pacjentów ze znaczną otyłością (do 400 kg), specjalnie przystosowanym ambulansem.

TRANSPORT NEONATOLOGICZNY – wyposażony specjalistyczny inkubator wraz z kompletem sprzętu medycznego, w tym m.in. respirator transportowy, pompy infuzyjne czy kardiomonitor. Istotnym elementem wyposażenia są tzw. nosze pływające, czyli podstawa pod inkubator z zawieszeniem hydropneumatycznym. Dzięki temu rozwiązaniu wstrząsy podczas transportu są maksymalnie ograniczone. Wykonujemy transporty wcześniaków (nawet ważących kilkaset gramów) oraz noworodków w bardzo ciężkim stanie.

NASZ TABOR JEST JEDNYM z najnowocześniejszych w Polsce, zarówno pod względem samochodów, jak i wyposażenia oraz sprzętu medycznego. Zapewniamy pacjentom komfort oraz opiekę w pełni profesjonalnej kadry medycznej.

Oferujemy transport:

KOSZT TRANSPOTU KOMERCYJNEGO

Ostateczna cena transportu zależna jest m.in. od stanu zdrowia pacjenta, rodzaju transportu, odległości, czasu trwania transportu. W związku z tym jest ona ustalana indywidualnie podczas zgłoszenia do Działu Komercyjnych Usług Medycznych, który ustala możliwość i warunki przeprowadzenia transportu oraz informuje o wysokości opłaty. Opłata uiszczana jest po zrealizowanym transporcie.

transport1-1-1.jpg